2018 04 06

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje veikiančio Senjorų rankdarbių būrelio narės prisidėjo prie akcijos „Sveikas, mažyli – Lietuvai 100“, inicijuotos Suomijos moterų, remiamos Suomijos ambasados. Lietuvoje akciją organizuoja asociacijos „Padedu augti“ komanda.

Akcijos metu mezgamos Lietuvos valstybės vėliavos spalvų kojinytės naujagimiams. Jos tikslas -  Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga pasveikinti 2018-aisiais metais gimusius naujagimius, apdovanojant juos kojinytėmis. Susisiekus su asociacija „Padedu augti“, kartu su šios organizacijos atstovėmis Nida Vil, Inga Laukytė-Budrienė, Eglė Bogvilaitė Aronen buvo aplankyta Šiaulių Respublikinės ligoninės Moters ir vaiko klinika, kur suomių moterų ir bibliotekos senjorų būrelio narių megztos kojinytės buvo perduotos šios klinikos naujagimiams. Senjorų rankdarbių būrelio narės numezgė 25 kojinyčių poras. Tai jau ne pirmoji akcija, į kurią įsijungia aktyvios, kūrybingos ir darbščios senjoros.