Paroda bibliotekos Profesinio informavimo taške

2018 03 29

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Profesinio informavimo taške, Aido g. 27, II a., veikia paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“. Tai paroda, kurią biblioteka, bendradarbiaudama su aukštojo ir profesinio mokymo įstaigomis, ruošia kiekvienais metais.

Kviečiame besiruošiančius studijuoti moksleivius ir studentus, kurie planuoja tęsti studijas aukštesnėje pakopoje, susipažinti su Šiaulių mokymo įstaigų studijų programomis ir pasirinkti informacinės medžiagos apie studijų galimybes. Parodoje lankytojų dėmesio laukia Šiaulių universiteto, Šiaulių profesinio rengimo centro, Šiaulių valstybinės kolegijos ir Lietuvos verslo kolegijos naujausia dalomoji medžiaga.

Informacinės medžiagos apie studijas galima rasti  ištisus metus.