Lieporių bibliotekoje „Vaško ašara“ jau nuriedėjo per velykinį margutį

2018 03 26

Parodos „Vaško ašara“ iniciatorė ir autorė Kristina Jankūnienė parodos pristatymo popietėje sulaukė didelio susidomėjimo. Susipažinti su jos kūryba atvyko svečiai iš Kelmės, klubo „Be rėmų“ nariai, viešnios iš Radviliškio, suaugusiųjų vakarinės mokyklos, „Šiaulių vilties“ nariai bei svečiai iš dienos centro „Goda“.

Pati Kristina kiaušinius marginti pradėjo dar vaikystėje. Kristina noriai dalinosi kiaušinių marginimo subtilybėmis. Tai tik vienas jos talentų. O jos kuriamas eiles atvyko paskaityti jos bendramintės iš Kelmės, klubo „Be rėmų“ narės. Susitikimo pabaigoje, norintys ėmė kiaušinius, adatėlę merkė į vašką ir kiaušiniai virto margučiais Net ir seniau pažinoję Kristiną Jankūnienę, teigia, pažinę ją iš naujo. Didžioji savaitė Lieporių bibliotekoje jau prasidėjo.