Lieporių bibliotekoje viešėjo Altajaus krašto metraštininkas, rašytojas Vytautas Almanis

2018 03 23

Žemės dieną Lieporių bibliotekoje viešėjo keliautojas, rašytojas Vytautas Almanis. Gausiai susirinkusiems rašytojas trumpai papasakojo apie Altajuje gyventus metus, to krašto gamtą ir knygomis virtusią patirtį. Rašytojas skaitė ištraukas iš naujausios knygos „Už ribos“, atsakė į susirinkusiųjų klausimus ir pastebėjimus.

Kūrybingą aplinką papildė rašytojo sūnaus, Andriaus Almanio, sukurtos skaidrės, kolegė Nijolė Petraitytė perskaitė rašytojo V. Almanio žmonos eilėraščių iš neseniai pasirodžiusios eilėraščių knygos „Ugniažiedė“. Lieporių bibliotekos kolektyvas dėkoja Albertui Martinaičiui ir Boleslovui Vengriui už minties palaikymą bei renginio nuotaikos kūrimą. Susitikime žavėtasi rašytojo sukurtais piešiniais iš ten, už ribos...