Susitikimas su rašytoja Monika Domeikiene „Aido“ filiale

2018 03 23

Kovo 21 d. šiaulietė Monika Domeikienė „Aido“ filiale pristatė savo debiutinę knygą vaikams „Kitoks pasaulis arba mergaitė,kuri buvo laiminga“. Į susitikimą su autore rinkosi Dainų progimnazijos 3c kl. mokiniai kartu su mokytoja V. Vaitkevičiene. Susirinkusiems trečiokams autorė papasakojo knygos gimimo istoriją.

Knygelė moko vaiką savarankiškumo, padeda jam suvokti draugystės svarbą, lavina vaizduotę. „Kitoks pasaulis“ moko bendrauti, skatina vaikus susimąstyti apie vertybių svarbą gyvenime. Autorė vaikams aiškino apie knygoje naudojamų spalvų prasmes. Drąsa, nuoširdumas, atsakomybė, pagarba ir savarankiškumas turi savo spalvą. Knyga kupina išminties ir gerų emocijų. Malonu buvo stebėti, kaip autorė betarpiškai bendrauja su vaikais ,įjungia juos į diskusiją. Jai kiekvienas vaikas yra svarbus ir įdomus. Autorė trečiokus pakvietė į edukacinį užsiėmimą. Buvo mokoma garsiai reikšti emocijas, žaidžiamas spalvų ir kvapų žaidimas.

Baigiantis susitikimui, mažieji smalsuoliai autorei pateikė begalę klausimų: kada ji pradėjo rašyti, kokias knygas skaito, ar moka važiuoti dviračiu, ar lankosi bibliotekoje ir pan. Po renginio kiekvienas norintis galėjo įsigyti M. Domeikienės knygelę bei gauti jos autografą su šilčiausiais palinkėjimais. Knygutės autorės ir iliustratorės palinkėjimas vaikams – „Linkime rasti savo laimės karoliukus ir jų nepaleisti“.

GALERIJA