„Spindulio“ biblioteka išeina į miestą – edukacinės dirbtuvės Pavasario mugėje

2018 03 19

Kovo 15 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas buvo pakviestas sudalyvauti septynioliktoje Pavasario mugėje, kurią organizavo Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių skyriaus darbuotojai kartu su lopšelio-darželio „Coliukė“ bendruomene.

ŠKC Aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose šurmuliavusioje mugėje vyko įvairios edukacinės veiklos, kurių metu buvo galima išmokti rišti šiaudinius sodus, lipdyti iš terakotos, velti iš vilnos, gaminti vėjo malūnėlius ir kt. „Spindulio“ filialas renginio dalyvius kvietė pasigaminti knygų skirtukus – kiškučius.

Linksmame pavasario renginyje netrūko nuotaikingų dainų ir šokių, kuriais džiugino Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ ugdytiniai ir Vinco Kudirkos progimnazijos moksleiviai.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir Emilio Jucio nuotr.