Rėkyvos biblioteką ir kultūros namus aplankė Spalvų muzikos orkestras

2018 03 16

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo bei Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyrių (Energetikų g.7) aplankė Šiaulių m. savivaldybės globos namų dienos centro „Goda“ gyventojų spalvų orkestras (vadovės Natalija Pugačienė ir Ilona Būdavaitė).

Centro gyventojai vykdo akciją, kurios metu planuoja aplankyti šimtą įstaigų ir organizacijų. Tačiau jų aplankė daugiau, Rėkyvos biblioteka bei kultūros centras buvo 108-oji organizacija. Prieš koncertą bibliotekos ir kultūros centro darbuotojos taip pat gavo užduotį – parašyti linkėjimą Lietuvai.

Iš viso repertuare yra 16 dainų, o koncerto metu buvo atliekami 3 kūriniai, kuriuos pasirenka patys atlikėjai. Akcija prasidėjo vasario 1 dieną, o kultūros centras ir biblioteka buvo paskutinės įstaigos.

Dieną tikrai praskaidrino atliktos dainos ir puikūs sveikinimai Lietuvai.