Ekskursija ir sveikos gyvensenos rytmetis Rėkyvos bibliotekoje

2018 03 07

Vasario 6 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g.7) rinkosi l/d darželio „Bangelė“ „Boružėlių“ grupės auklėtiniai, lydimi logopedės Laimos Volbikienės.

Atkeliavusiems vaikams iš pradžių buvo aprodyta biblioteka, auklėtiniai noriai vartė įvairias knygas, kai kurie net gyrėsi, kad jau yra pramokę skaityti. Taip pat vaikai apžiūrėjo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 4-tokų darytas atvirutes Lietuvai bei darželio ir mokyklos šuniukų parodą.

Po ekskursijos visi buvo kviečiami pasiklausyti „Meškučio Ledučio“ pasakos apie sveiką gyvenseną, kurioje buvo pasakojama, kad maistas pagrindinis energijos šaltinis ir kad visi produktai yra reikalingi – aišku viską valgyti reikia su saiku. Taip pat vaikams buvo akcentuojama, kad reikia gerti daug vandens, nepamiršti vaisių bei daržovių.

O kad vaikai būtų ne tik sveiki bet ir saugūs, logopedė jiems perskaitė Zitos Gaižauskienės pasaką „Šviesoforas“. Knygoje rašoma apie visas jo spalvas, ką jos reiškia, taip pat auklėtiniams buvo pabrėžiama, kad visada reikia saugotis ir net užsidegus žaliam šviesoforo signalui reikia būtinai apsidairyti.

Taigi, rytmečio metu vaikai gavo nemažai įdomios ir vertingos informacijos, ir užsiminė, kad kitą kartą bibliotekoje norės piešti ir spalvinti.