Mažųjų rytas su knyga „Aido“ filiale

2018 03 07

Saulėtą kovo 6 d. rytą lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Nykštukų“ grupės vaikučiai su auklėtojomis atkeliavo į stebuklingą knygelių pasaulį. Vaikai panoro pamatyti biblioteką, kur gyvena labai daug knygelių. Filiale vyko edukacinis rytmetis „Vaikai-knygų draugai“.

Susitikimo metu mažieji susipažino su biblioteka, su jos teikiamomis paslaugomis, sužinojo, kaip tapti skaitytoju. Su vaikais kalbėjomės apie skaitymo reikšmę. Knyga – tai ne tik žinių šaltinis, bet ir džiaugsmas sielai. Draugystė su knygelėmis prasideda kaip tik bibliotekoje. Renginio metu minėme mįsles, prisiminėme pasakų personažus. Su įdomumu vaikučiai klausėsi jiems skaitomos E. Daciūtės knygos „Laimė yra lapė“ ištraukos. Ši knyga 2018 m. tapo laureate. Tai gražiausia knyga vaikams. Laikas bibliotekoje prabėgo greitai. Mažieji pažadėjo dar ir dar kartą apsilankyti bibliotekoje.