Lietuvių kalbos diena „Šaltinėlio“ filiale

2018 03 02

Kovo 1 d. „Šaltinėlio“ filiale vyko lietuvių kalbos dienoms skirtas renginys „Epistolinis menas: atgyvena ar vis dar madinga?“.

Jau antri metai kai prie valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyvos prisijungia ir „Šaltinėlio“ biblioteka. Šiaulių Salduvės progimnazijos aštuntokams (mokytoja Genovaitė Rezgevičienė) ir Šiaulių Ragainės progimnazijos šeštokams ir septintokams  (mokytoja Sigita Statkienė) buvo pristatyta viena neįprasta priemonė, lavinanti kalbos mokėjimą – epistolinis menas.

Bibliotekos viešnia – Šiaulių valstybinės kolegijos neformaliojo ugdymo centro vedėja, tautodailininkė, lektorė, keliautoja Sigita Damanskienė apžvelgė asmeninių ir dalykinių elektroninių laiškų rašymo etiketą ir pagrindines taisykles.