Akcija „Šiauliečiai, švęsti kartu smagiau – atkurtai Lietuvai 100!“ „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2018 02 28

Tęsiasi Šiaulių miesto savivaldybės globos namų organizuojama akcija „Šiauliečiai, švęsti kartu smagiau – atkurtai Lietuvai 100!“. Vasario 28 d. akcijos sumanytojos Natalija Pugačienė ir Ilona Būdavaitė, Spalvų muzikos orkestras, įstaigos padalinio „Goda“ darbuotojai pasveikino „Šaltinėlio“ bibliotekos darbuotojus ir lankytojus su atkurtu Lietuvos šimtmečiu. „Šaltinėlio“ biblioteka buvo 77-oji iš šimto  miesto įstaigų, įmonių, bendruomenių.

Ši akcija, išradingai sujungianti dvi Lietuvai svarbias datas vasario 16-ąją ir kovo 11-ąją, ne tik įkvepia visą miesto bendruomenę kartu švęsti atkurtos valstybės jubiliejų, bet ir tiesia tarpusavio tolerancijos tiltus.