Kryžiažodžių konkursas Rėkyvos bibliotekoje

2018 02 27

Vasario 26 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 3a ir 3b klasės mokiniai, lydimi Violetos Nečajevos Vitos Ravkienės.

Visai nesenai, vasario 16 dieną, buvo minima ne tik Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, bet ir didelis jubiliejus – mūsų Valstybei 100 metų. Būtent šia proga vaikai su mokytoja buvo kviečiami į biblioteką.

Kryžiažodžio pagalba buvo tikrinamos žinios apie Lietuvą: vaikai pasiskirstę į dvi komandas, mergaičių ir berniukų, atsakinėjo į užduotus klausimus, į juos visus atsakė teisingai, parodydami, kad jie yra labai pilietiški ir kad jų žinios apie Lietuvą puikios.

Pirmieji į klausimus atsakė berniukai, tačiau ir mergaitės labai neatsiliko. Mokiniai gavo dar vieną užduotį - kiekvienas turėjo parašyti po linkėjimą Lietuvai ir jį perskaityti. Lietuva sulaukė labai gražių ir įvairių palinkėjimų : sulaukti dar ne vieno šimtmečio, populiarumo, taip pat buvo linkima laimės ir pinigų Valstybės gyventojams.

Taigi, vaikai įdomiai praleido popietę bibliotekoje bei prisiminė kaip reikia spręsti kryžiažodžius, taip pat buvo skatinamas darbas komandoje bei tarpusavio bendradarbiavimas.