Metų knygos rinkimai „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2018 02 14

Vasario 14 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko nuomonių ringas „Būk geriausias knygos draugas“, skirtas akcijai „Metų knygos rinkimai 2017”.

Virtualiai susitikti su knygų kūrėjais, pasidalinti mintimis apie perskaitytas  metų knygas vaikams, prisiminti jose surastą gyvenimo išmintį, nuotykius bei įdomiausius personažus, susipažinti su vaikų kategorijoje nominuotų autorių kūrybos paroda į biblioteką susirinko Šiaulių „Salduvės” progimnazijos 3 c klasės mokiniai kartu su mokytoja Daiva Jucevičiene.

Renginio svečiai -  Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos studijų programos studentės Evelina Mažeikienė, Gabrielė Kreimerytė, Evelina Judeikytė, Margarita Misevičiūtė ir Santa Kuliavcevaitė (kuratorė doc.dr. Jurgita Macienė) pristatė  knygų vaikams penketuką ir kvietė atrasti šiuolaikinių lietuvių autorių knygų skaitymo džiaugsmą.

Diskusijos pabaigoje moksleiviai, kurių dauguma perskaitė visas penkias knygas, savo balsus atidavė  už labiausiai patikusią  knygą.