100 trispalvių knygų skirtukų Lietuvai „Aido“ filiale

2018 02 13

Knygų draugai-skirtukai. Jie reikalingi tam,kad nepasimestų dar neperskaityti knygos puslapiai. Net ir knyga skaitoma daug smagiau, kai ją puošia spalvingas skirtukas.Trispalvius knygų skirtukus kūrė Dainų progimnazijos pradinių klasių mokiniai. Jie surengė bibliotekoje savo darbelių parodą „Aš myliu Lietuvą“, skirtą Lietuvos šimtmečiui.

Mokinių gaminti knygų skirtukai rado savo tikruosius namus, kuriuose gyvena daugybė knygų.Vaikų išmonė liejosi ant skirtukų,kurių yra net 100 vienetų.Kiekvienas knygų skirtukas skiriasi savita forma,minties išraiška,originalumu,išpuošti tautiniais akcentais. Mažose širdelėse telpa visa Lietuva.Tai vaikų dovana mūsų šalies šimtmečiui.Kruopštūs darbeliai džiugina kiekvieno atėjusio į biblioteką akį.
 Parodą aplankyti galima iki kovo 19 d.