Užgavėnių linksmybės Vaikų literatūros skyriuje

2018 02 13
Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) susirinkę vaikučiai iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“ kartu su auklėtoja Edita Silvanavičiene linksminosi „Užgavėnių“ šventėje. Į šią šventę mažyliai atėjo ne tuščiomis – atsinešė po savo pasigamintą persirengėlio kaukę. Visas atsineštas grožybes vaikai eksponavo parodėlėje, kad visi bibliotekos lankytojai pasidžiaugtų, kokios jos išmoningai , nagingai sukurtos.

Kaukes suguldę parodoje, vaikučiai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie „Užgavėnių“ tradicijas, žaidė žaidimus ir labai garsiai triukšmavo, tikėdamiesi šiuo šurmuliu išbaidyti jau visiems pabodusią žiemą.

Jei kam smalsu išvysti persirengėlių kaukes, tai maloniai kviečiame  atvykti į Vaikų literatūros skyriaus Žaisloteką.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė – Sorakienė.