Spalvingas Lietuvos šimtmetis „Aido“ filiale

2018 02 13

2018-ieji metai paskelbti Valstybės atkūrimo 100-čio metais. Lietuva mini reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą - 100-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Tai šventė, kuri labai svarbi visai Lietuvai, mūsų šalies ateičiai. Minint valstybės šimtmetį,  „Aido" biblioteka organizavo vaikų piešinių konkursą - parodą „Piešiu Lietuvą“.

Švęsti kartu Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pakvietėme mikrorajono mokyklas, vaikų darželius sudalyvauti konkurse - parodoje. Vaikų kūrybinius darbus pristato18 pradinių klasių iš Dainų progimnazijos, „Romuvos“progimnazijos 3a klasė, Gegužių progimnazijos 3b, 4b klasės, vaikų darželio „Saulutė“ bendruomenė.Parodoje eksponuojama daugiau nei 154 darbai. Konkurso - parodos tikslas – siekti, kad vaikai mylėtų, brangintų ir gerbtų savo gimtinę. Vaikų piešiniuose sutilpo visa Lietuva: visi raštai, spalvos, simbolika. Piešiniuose vaikai piešė Lietuvą, kokia ji buvo praeityje ir kokią jie mato dabar, sutinkančią šimtąjį savo gimtadienį ir kokią ją įsivaizduoja ateityje. Darbai atlikti įvairia technika, spalvingi, nuotaikingi, kūrybiški, trykštantys meile savo gimtinei, jos istorijai.Tai vaikų dovana Lietuvai. Spalvinga paroda puošia biblioteką, džiugina lankytojus ir primena, kad minime savo valstybės atkūrimo šimtmetį, primena, kokia svarbi mums yra Vasario 16-oji. Su gimtadieniu, Lietuva!
Pasidžiaugti vaikų darbais galima iki kovo 19 d.