Saugesnio interneto savaitė Bibliografijos-informacijos skyriuje

2018 02 12

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius vasario 5-11 d. įsijungė į aljanso „Langas į ateitį“ inicijuotos Saugesnio interneto savaitės veiklas. Šios savaitės tikslas – padėti savo lankytojams jaustis saugesniais internetinėje erdvėje.

Savaitės bėgyje interneto skaityklos lankytojams periodiškai buvo rodomi trumpi vaizdo siužetai apie saugų elgesį internete. Savaitės akcentu tapo vasario 6 d. – Saugaus interneto diena. Šiemet ši diena minima jau 15-ąjį kartą. Šių metų dienos šūkis – Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs! Bibliotekos lankytojams buvo demonstruojama tiesioginė transliacija iš LITEXPO. Buvo rodoma paskaita tema „Saugumas internete“, kurios metu žymūs Lietuvos žmonės pasakojo apie socialinių tinklų populiarumą, kylančias grėsmes ir saugų elgesį.