Vaikų literatūros skyriuje vyko viktorina „Kada aš saugus internete?“

2018 02 12

Vasario 8 d. saugaus interneto savaitės renginys vyko Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų t. 8), kuriame apie naujųjų technologijų nešamą naudą ir grėsmes kalbėtasi su Gegužių progimnazijos 4 klasės moksleiviais ir mokytoja Kristina Vaidiliene.

Turbūt būtų sunku įsivaizduoti, kaip atrodytų šiuolaikinių žmonių gyvenimas be kompiuterių, mobiliųjų telefonų. Moderniosios technologijos ypač pagerino kasdienio gyvenimo kokybę, bet jei neatsakingai naudojamasi virtualios erdvės galimybėmis, gali kilti įvairių pavojų.

Renginio metu vaikams buvo papasakota apie kompiuteriuose įdiegtų antivirusinių programų svarbą. Moksleiviai daug sužinojo apie kompiuterinius virusus, trojanus, kirminus, išgirdo rekomendacijų kaip apsaugoti savo kompiuterinę įrangą nuo kenkėjiškų programų. Mokiniai prisiminė kaip yra svarbu saugoti savo asmens duomenis ir kultūringai bendrauti internetinėje erdvėje, nežeidžiant kitų žmonių ir saugant save.

Renginys pasibaigė smagia viktorina, kurios metu moksleiviai, praktiškai atlikdami užduotis, pasitikrino savo žinias apie saugumą internete.

 

Renginį aprašė Gintana Sutkutė- Sorakienė

 

GALERIJA