Metų knygos rinkimai „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2018 02 08

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vasario 8 d. vyko metų knygos rinkimams skirtas renginys, į kurį susirinko „Juventos“ progimnazijos ketvirtos klasės moksleiviai, lydimi mokytojų Dianos Gedminienės ir Gaivos Šimonienės.

Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos studijų programos studentės Rugilė, Gabrielė, Evelina, Margarita ir Santa pristatė, analizavo, pasidalino savo įspūdžiais apie penkias ekspertų atrinktas knygas vaikams: Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“, Evelinos Daciūtės  „Laimė yra lapė“, Rebekos Unos „Aš esu Tomas, seklys“, Virgio Šidlausko „Ulfas ir stebuklinga barzda“, Gajos G. E. „Brolis, kurio nereikėjo“. Moksleiviai atsakinėjo į klausimus,  žiūrėjo ištraukas iš vaikų literatūros kritiko Kęstučio Urbos pokalbių su knygų autoriais. Pristatyta vaikų kategorijoje nominuotų autorių kūrybos paroda.

Renginio pabaigoje moksleiviai internetu balsavo už labiausiai patikusią metų knygą.