Rytmetis „Pabūkime drauge knygų šalyje“ „Aido“ filiale

2018 02 08

Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialas dalyvauja akcijoje„Metų knygos rinkimai“. Vasario 7 d. filialo darbuotojos lankėsi Šiaulių m. specialiojo ugdymo centre, 2b klasėje. Bibliotekos darbuotojos pristatė ugdytiniams geriausius praeitais metais išleistus lietuvių autorių kūrinius vaikams.

Vaikai supažindinti su metų knygos penketuku: Ežerinytės I. „Šunojaus diena“,Daciūtės E. „Laimė yra lapė“, Rebekos Unos „Aš esu Tomas, seklys“, Šidlausko V. „Ulfas ir stebuklinga barzda“, Gajos G. E. „Brolis ,kurio nereikėjo“. Bibliotekininkė trumpai apžvelgė kiekvieną knygelę, skaitė ištraukas, rodė iliustracijas. Ugdytiniai susidomėję klausėsi, uždavinėjo klausimus. Visi kartu išrinkome labiausiai patikusią knygą - tai Daciūtės E. istorija „Laimė yra lapė“.

Susipažinę su naujomis knygelėmis, vaikai nusprendė patys apsilankyti bibliotekoje ir išsirinkti patikusias knygutes skaitymui namie.