Vaikų literatūros skyriuje buvo prisimintas pasakininkas Šarlis Pero

2018 02 07

Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų t. 8) vyko teatralizuotas renginys „Takučiu pas Raudonkepuraitę“, kuriame buvo apžvelgta prancūzų rašytojo Šarlio Pero kūryba. Renginyje dalyvavo L/d „Gintarėlis“ „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Edita Silvanavičiene.

Šarlis Pero gyveno ir kūrė daugiau nei prieš tris šimtus metų, tačiau jo kūrybos populiarumas neblėsta iki šių dienų. Šio kūrėjo pasakas žino kiekvienas vaikas, o pačias populiariausias net gali pasekti mintinai. Turbūt nesuklysime pasakę, kad pati originaliausia ir žinomiausia Šarlio Pero pasaka „Raudonkepuraitė“. Nesumeluosime, teigdami, kad kiekviena mergaitė, nors kartą gyvenime, troško būti gerąja, naiviąja Raudonkepuraite.

Norėdami būti panašūs į Šarlio Pero pasakos „Raudonkepuraitė“ personažus, mažieji renginio dalyviai, apsirengę spalvingais kostiumais, kūrybingai suvaidino šią įdomią pasaką apie mergaitę su raudona kepuraite Vaikų literatūros skyriuje. Vaikų vaidyba buvo labai įtaigi ir nuoširdi.

Tikimės, kad šis teatralizuotas renginys bibliotekoje paskatins bibliotekos lankytojus išsamiau susipažinti su prancūzų pasakininko kūrybiniu palikimu bei kurti naujus spektaklius.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė - Sorakienė