Bibliotekoje kalbėta apie epistolinį meną

2018 02 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vieną vasario popietę rinkosi bibliotekos skaitytojai, Šiaulių profesinio rengimo centro moksleivės, rankdarbių būrelio narės. Bibliotekoje vyko tautodailininkės, lektorės, keliautojos Sigitos Damanskienės fotografijų parodos „Pašto dėžutė – vizitinė namų kortelė“ aptarimas ir seminaras „Epistolinis (laiškų rašymo) menas: atgyvena ar vis dar madinga?“.

Susirinkusieji pasidalino mintimis apie parodoje matytas nuotraukas, o autorė papasakojo, kur užtiko tokią pašto dėžučių įvairovę ir kaip sugalvojo jas eksponuoti.

Po to, lektorės pagalba, ieškojome atsakymų į klausimus „Ar šiandien rašome laiškus ranka?“, „Kodėl ranka rašyto laiško neįmanoma sulyginti su elektroniniu laišku?“, „Kodėl lengviau rašyti žmonėms, kurie nieko nereiškia, negu tiems, kuriuos myli? Kodėl kartais žmogaus tikrumą labiau pajauti jo laiške nei susitikęs „akis į akį“?. Lektorė supažindino su elektroninių laiškų rašymo subtilybėmis.