Lietuvos šimtmečiui skirtas renginys „Spindulio“ filiale

2018 02 01

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, sausio 31 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale organizuota diskusija-viktorina „Kaip pasikeitė Lietuva per 100 metų: istorinės datos, atradimai, asmenybės“. Renginyje dalyvavo Šiaulių Medelyno progimnazijos 6c ir 7c klasių mokiniai, lydimi bibliotekos vedėjos Janinos Vadeikienės.

Mokiniams buvo pristatyti svarbiausi Lietuvos valstybės įvykiai, nutikę per 100 metų. Po pristatymo vaikai pakviesti sudalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti savo žinias apie savo šalį. Dvi komandos – „Signatarai“ ir „Laisvi lietuviai“ – stengėsi neatsilikti vieni nuo kitų, tačiau į priekį įsiveržė ir 5 taškų skirtumu viktoriną laimėjo „Laisvų lietuvių“ komanda.

Mokiniai kartu džiaugėsi mūsų šalies vienybe ir laisve, džiaugėsi augdami ir mokydamiesi laisvoje Lietuvoje.