„Spindulio“ filiale pristatytas geriausių knygų vaikams penketukas

2018 02 01

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 metų ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale tradiciškai organizuotas renginys vaikams siekiant juos supažindinti su geriausiomis 2017 metų knygomis vaikams, paskatinti balsuoti už labiausiai patikusį leidinį. Bibliotekoje vykusiame renginyje „Renkame geriausią Metų knygą kartu“ dalyvavo Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos 3a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Vaidos Linkevičienės.

Mokiniams buvo pristatytos visos penkios 2017 metų apdovanojimams nominuotos vaikiškos knygos. Minėtina, kad geriausių vaikiškų knygų penketuką „Spindulio“ biblioteka laimėjo 2017 m. dalyvaudama Nacionalinės bibliotekos skelbtame konkurse. Po knygų pristatymo vaikai buvo pakviesti įsijausti į seklių vaidmenį ir pagal duotas eiliuotas užuominas surasti penkias aptartas knygas. Suradę paskutinę užduotį mokiniai pakviesti sudalyvauti edukacinėje veikloje ir pasigaminti sau knygų skirtuką – lapę ar šuniuką.

Turiningą, linksmą popietę įprasmino bendra dalyvių nuotrauka, kuomet berniukams, kaip ir vienam knygos herojui Ulfui, stebuklingai „užaugo“ ilga barzda...