Rėkyvos filiale darželinukai kūrė margaspalvius šuniukus

2018 02 01

Vasario 1 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo lopšelio-darželio „Bangelė“ „Boružėlių“ grupės auklėtiniai, lydimi logopedės Laimos Volbikienės. Darželis, bendradarbiaujant su Rėkyvos filialu, vykdo projektą „Draugaukime su šuniuku“, skirtą Geltonojo šuns metams.

Užsiėmimas vyko norint dar kartą paminėti ir vaikams priminti, kad šie metai skirti įvairiems šuniukams. Edukacinio užsiėmimo metu vaikams buvo išdalinti trafaretai, kurių pagalba reikėjo nubraižyti sau šuniukus. Visi šuniukai buvo balti – jiems trūko spalvų, snukučių, todėl darželinukai gavo dar vieną užduotį – juos nuspalvinti ir suteikti ypatingų bruožų.

Veiklos metu teko padirbėti ne tik pieštukais ir flomasteriais, bet ir žirklėmis. Tai buvo puiki proga mokytis kruopštumo, o tuo pačiu ir mandagumo, tarpusavio supratino, bendradarbiavimo. Taip pat vaikai turėjo pasukti galvas ir sumąstyti, kokie vardai labiausiai tiktų jų sukurtiems augintiniams.

Lopšelio-darželio „Bangelė“ „Boružėlių“ grupės auklėtinių darbai bus demonstruojami darželio parodoje, skirtoje Geltonojo šuns metams. 

 

GALERIJA