Kviečiame naudotis „Vyturio“ leidyklos skaitmeninių knygų biblioteka

2018 01 23

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius skaitytojams siūlo galimybę nemokamai naudotis prieiga prie leidyklai „Vyturys“ priklausančios skaitmeninių knygų lietuvių kalba bibliotekos (www.vyturys.lt).

Duomenų bazėje šiuo metu prieinama apie 500 pavadinimų programinės literatūros kūrinių vaikams ir jaunimui, mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytų pagal amžiaus grupes, temas ir vertybes. Čia rasite privalomus mokyklinius kūrinius, atrinktus pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstytus pagal klases, kuriuos galėsite skaityti iki 2018 m. gruodžio 31 d. nemokamai per asmeninius įrenginius (mobiliuosius telefonus, planšetes, nešiojamus ar stacionarius kompiuterius).

Registruoti bibliotekos vartotojai, norintys skaityti skaitmenines knygas, turi susikurti asmeninę paskyrą svetainėje www.vyturys.lt. Registracijos metu prisijungimo kodą suteiks bibliotekos darbuotojas.

Kviečiame aktyviai naudotis galimybe iki metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga prie skaitmeninės bibliotekos iš savo mobiliųjų įrenginių ar kompiuterio.

Daugiau informacijos apie registraciją ir naudojimąsi: Vaikų literatūros skyrius, adresu Gvazdikų t. 8, tel. 841 552894, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.