Laime nuspalvintos kūrybinės dirbtuvės „Aido“filiale

2018 01 23

Šaltą sausio 23 d. į kūrybines dirbtuves „Aido“ filiale atvyko Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus paruošiamosios grupės ugdytiniai, lydimi mokytojos Ž. Jarašūnienės ir vyresn. logopedės N. Udrienės. Bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Spalvota laimė“, kuriose buvo pistatoma E. Daciūtės knyga „Laimė yra lapė“.

Tai gražiausia 2016 m. knyga vaikams. Graži istorija apie berniuko ir lapės draugystę. Jų draugystėje yra daug nuoširdumo, išminties, liūdesio ir džiaugsmo. Ši knyga dalyvauja 2017 Metų knygos rinkimuose ir yra pretendentė tapti geriausia knyga vaikams. Knygą ypač gražiai iliustravo dailininkė A. Kiudulaitė. Nuotaikingi paveikslėliai žavi vaikus.

Išklausę skaitomo teksto vaikai kibo į darbą. Jie lankstė lapę, spalvino oranžine spalva, rašė kas yra laimė. Užsiėmimo metu vaikai bandė prisijaukinti lapę. Savo sukurtą laimės lapę parsineš į savo namus. Nebuvo dviejų tokių pačių. Kaip ir laimė, kurią kiekvienas patiriame skirtingai. Vaikams patiko laimės dirbtuvės. Nuotaika buvo puiki ir darbinga. Juk lapė moko: „Laimės spalva – oranžinė“.

Būkime draugiški ir mokėkime džiaugtis.

Belieka tik prabalsuoti už šią knygą Metų knygos rinkimuose, o tai vaikai padarys grupėje su mokytoja.

GALERIJA