Kūrybinių darbų paroda „Magiškasis žodis – Ačiū“ „Aido“ filiale

2018 01 19

Sausio 11-oji Tarptautinė „Ačiū“ diena. Ačiū – tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba. Siekiant atkreipti į šio žodžio magišką galią vaikų darželio „Pupų pėdas“ tėveliai kartu su savo vaikučiais buvo kviečiami dalyvauti parodoje „Magiškiausias žodis –Ačiū“. Parodą „Aido“ bibliotekoje organizavo darželio auklėtoja Gintarė Mikutaitė – Bogdan.

Nuoširdus padėkos žodis atgijo vaikų ir tėvelių kūrybiniuose darbuose. Ačiū tariama už draugystę, už šypseną, už rūpestį, už juoką, už meilę, už pagalbą, už tikėjimą. Darbai spalvingi, meniški, kūrybiški, linksmai puošia biblioteką.

Sausio 18 d. „Nykštukai“ grupės vaikučiai, lydimi auklėtojos Gintarės, atkeliavo pasižiūrėti savo darbų, susipažinti su biblioteka. Su vaikais diskutavome apie tai, kad ne visada lengva ištarti ačiū, kad šis žodis stiprina draugystę, kuria šiltesnius santykius ir nieko nekainuoja. Vaikai suprato, kad „ačiū“ stebuklingas žodis ir nepamirš jo sakyti kasdien. Sesutės Saulė ir Radvilė apsidžiaugė suradusios savo ir tėvelio bendrą piešinį, nusifotografavo, namuose pasakys tėveliui ačiū. Gyvenkime nepamiršdami padėkoti vieni kitiems.

Parodą kviečiame aplankyti iki vasario12 d.