Parodos „Buratino raktelis“ atidarymas „Aido“ filiale

2018 01 12

Sausio 11 d. „Aido“ filialo duris pravėrė lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ „Ančiukų“ grupės vaikai (auklėtoja V. Stonkutė). Sugūžėję į skaityklą, jie susipažino su bibliotekoje esančiomis gražiausiomis pasakų knygelėmis, deklamavo savo pačių kurtus eilėraštukus apie pasakas.

Po to bibliotekos vedėja Z. Rugaitienė perskaitė vaikučiams ištraukas iš populiarios ir visų mėgiamos A. Tolstojaus pasakos „Auksinis raktelis arba Buratino nuotykiai“. Būtent šis kūrinys buvo skaitomas, nes „Ančiukų“ grupė kartu su darželio bendruomene ir savo tėveliais kūrė raktelius Buratinui. Vaikai atsinešė savo darbus ir kartu su auklėtojomis surengė bibliotekoje parodą. Ir iš ko tik nepagaminti tie rakteliai! Jie mediniai ir metaliniai, kartoniniai ir iš audinio. Yra sukurtų net iš makaronų! Išeksponuoti rakteliai džiugino ne tik vaikų akis, bet ir širdeles.

Paroda veiks iki sausio 31 d.