Kalėdinis susitikimas Bibliografijos-informacijos skyriuje

2017 12 22

Gruodžio 19 d., artėjant didžiosioms metų šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje veikiančio Senjorų rankdarbių būrelio narės rinkosi į kalėdinį susitikimą „Kad mes būtume visi laimingi“. Pirmiausia senjoros buvo pakviestos į bibliotekos pirmąjį aukštą apžiūrėti parengtų kalėdinių parodų ir pažiūrėti moksleivių pasirodymo.

Šventinį miuziklą „Laiškas Kalėdų Seneliui“ paruošė Dainų progimnazijos moksleiviai, vadovaujami mokytojos Irenos Kazymirkienės. Vaikai netgi savo rankomis buvo padarę dovanėlių – knygų skirtukų – ir pasveikino senjoras su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Senjorų rankdarbių būrelio narė Rūta Andrikaitienė taip pat pasveikino šventinės programos dalyvius savo padarytais angeliukais. O kaip šventės be saldumynų? Jais moksleivius pavaišino bibliotekos darbuotojos.

Po meninės renginio dalies moterys rinkosi prie bendrai papuošto gausaus vaišių stalo. Šiltai ir draugiškai bendraujant buvo prisiminti besibaigiančių metų darbai, žiūrimos metų bėgyje vykusių susitikimų nuotraukos. Netrūko šventinių palinkėjimų, improvizacijų, magijos. Palinkėjusios viena kitai gražių švenčių, geros nuotaikos, senjoros išsiskirstė, sutarusios susitikti jau po Naujųjų metų.