Linksmos kalėdinės dirbtuvės „Aido“ filiale

2017 12 21

Gyvename šv.Kalėdų laukimu. Artėjant šventėms, visi norime, kad namai būtų jaukūs ir gražūs. Nieko nėra šilčiau už savo rankų darbo puošimus, kurie suteikia dar daugiau džiaugsmo ir laimės. Gruodžio 20 dieną „Aido“ biblioteka sukvietė entuziastus į kūrybines dirbtuves „Nusileido snaigės ant delniuko“.

Baltos, trapios, lengvos, ažūrinės snaigės languose atsiranda prieš Kalėdas. Jos suteikia jaukumo. Snaigės – grožio stebuklas. Sukurti snaigę – paprasta. Tačiau sukurti gražią snaigę - reikia šiek tiek žinių ir fantazijos. Į kūrybines dirbtuves atvyko bibliotekos dailininkė Dalia Brazlauskienė. Ji pažėrė patarimų, kaip iškirpti tobulo grožio snaigių. Karpomos snaigės kūrė paslaptingą, baltą ir tyrą kalėdinę nuotaiką. Biblioteka pasipuošė balta snaigių skraiste. Su vaikais dailininkė lankstė servetėles –„šypsenėles“. Vaikai plušėjo linksmai nusiteikę. Snaigių karalystė sušildė susirinkusius. Vaikai džiaugėsi sukurtomis puošmenomis, palinkėjo vieni kitiems gražių švenčių ir daug dovanų.