Knygų Kalėdos Rėkyvos bibliotekoje

2017 12 15

Lapkričio 15 - sausio 6 d. jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis - Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms! Būtent šia proga į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) rinkosi mikrorajono gyventojai, norėdami filialui padovanoti knygų.

Prie akcijos prisidėjo Rėkyvos seniūnijos bendruomenė „Rėkyjava“, o bendruomenės pirmininkė Asta Jakutienė lankytojus ragino užsiregistruoti ir tapti bibliotekos skaitytojais. Džiugu, jog Rėkyvos filialas sulaukė naujų skaitytojų.

Tegul Kalėdos aplanko ir bibliotekas, todėl kviečiame dovanoti joms naujas knygas.

Dėkojame Rėkyvos seniūnijos bendruomenei „Rėkyjava“ bei skaitytojams už įteiktas knygas!

KK 430x400