„Peliukai“ ruošiasi Kalėdoms

2017 12 15

Gruodžio 15 dienos rytą į Rėkyvos biblioteką (Energetikų g.7) rinkosi Šiaulių darželio-lopšelio „Bangelė“ „Peliukų“ grupės auklėtiniai, lydimi auklėtojos Rasos Kildonavičinės bei logopedės Laimos Volbikienės.

Susirinkusiems vaikams buvo papasakota apie biblioteką, L. Volbikienė paaiškino, kad biblioteka, knygų namai, jog jas reikia gerbti ir mylėti, auklėtiniai pridūrė, kad jų negalima plėšyti, mėtyti. Vyr. bibliotekininkė Giedrė Butkutė teigė, kad biblioteka ne vien knygų skaitymo vieta, čia galima užsiimti įvairia veikla. Ta proga, artėjant Kalėdoms, vaikams buvo duoti pagaminti žaisliukai, tik jiems trūko vieno dalyko – spalvų, tačiau tai nebuvo didelė problema, visi auklėtiniai nuspalvojo savo žaisliukus, kuriuos kabins savo grupėje ant kalėdinės eglutės. Grupės auklėtoja jiems taip pat uždavė darbo: jei patys turėjo pasigaminti eglutę, taigi vaikai turės ne tik žaisliuką bei ir eglutę.

„Peliukai“ smagiai praleido laiką bibliotekoje ir laukia kada vėl galės čia grįžti.