Stebuklų pilna kalėdinė popietė „Aido“ filiale

2017 12 14

Jau greit į savo sielas įsileisime pačią gražiausią metų šventę – šv.Kalėdas. Biblioteka gyvena šio laikotarpio laukimu - vyksta šventiniai renginiai vaikams. Gražią ir šiltą šventę - popietę „Kalėdų žvaigždelė“ –„Aido“ filialas dovanojo savo draugams iš Specialiojo ugdymo centro. Pakvietėme juos pabūti kartu ir pasidžiaugti Kalėdų stebuklu alsuojančiu laiku.

Žiemiškai šaltą gruodžio 14 d. į bibliotekos šventę sugūžėjo sušalę mažieji „kiškučiai“ iš Gegužių progimnazijos 1c klasės (mokytoja E.Montvilienė). Bibliotekos lankytojams jie padovanojo savo šventinę programą. Gražiai pasipuošę vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus. Po biblioteką pasklido džiaugsminga kalėdinė nuotaika. “Aido“ filialo darbuotojos palinkėjo susirinkusiems visų jų svajonių išsipildymo ir įteikė visiems po angeliuką. Kokia šventė be vaišių? Visi skanavo saldainių ir imbierinių sausainių. Išsiskirstėme prisipildę džiaugsmo širdyse, linkėdami vieni kitiems laimės ir džiaugsmo.

Tegul visų mūsų Kalėdos kvepia meile, gerumu, supratimu ir atjauta.