Projekto „Rėkyvos lobių paieška“ baigiamasis renginys

2017 12 14

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) vykdė Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „Rėkyvos lobių paieška“. Projekto metu buvo siekiama Rėkyvos mikrorajono moksleiviams pasiūlyti naują ir alternatyvią galimybę mokymuisi, panaudojant inovatyvias technologijas.

Taip pat projekto metu buvo sukurtas socialinių įgūdžių būrelis, kurio vadovė yra soc. pedagogė Alma Girdvainienė, projekto metu vaikai turėjo galimybę dalintis mintimis apie perskaitytas knygas tinklaraštyje „Skaitau ir dalinuosi įspūdžiais“.

Interaktyvus žaidimas „Rėkyvos lobių paieška“

Šiaulių miesto Rėkyvos mikrorajonas pasižymi nuostabiu gamtovaizdžiu, įsikūręs prie dešimto pagal dydį šalyje Rėkyvos ežero, nutolęs apie 10 kilometrų nuo miesto centro, turi labai įdomią krašto istorija, būtent todėl buvo sukurtas interaktyvus žaidimas „Rėkyvos lobių paieška“. Žaidimo tikslas - aktyviai leidžiant laiką geriau pažinoti vietovę, skatinti komandinę veiklą bei aktyviai pajudėti. Visos paieškos vietos yra įvestos pasinaudojant GPS koordinatėmis. Žaidime įvesti 7 žymūs Rėkyvos objektai: bajoro Karpio skulptūra, kapinės, koplytėlė, mokykla, zuikinė, Grabavičiaus kalnas ir biblioteka.

Prisimintos projekto veiklos

Gruodžio 11 dieną, Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje (Energetikų g. 7) vyko projekto baigiamasis renginys. Renginio metu buvo aptartos projekto veiklos: projekte dalyvavo 1-5 klasių mokiniai, kurie ne tik ieškojo lobių, bet ir dalyvavo kitose veiklose: aprašinėjo savo mėgstamas knygas, dalyvavo socialinių įgūdžių būrelio veiklose, bei, žinoma, ieškojo „Rėkyvos lobių“.

Įteikti apdovanojimai

Projekto baigiamajame renginyje buvo dalintasi žaidimo ir būrelio akimirkomis, taip pat dar kartą primintos visos paieškos vietos. Kiekvienai klasei už aktyvų dalyvavimą buvo skirtos padėkos bei apdovanojimai. Dėkojame Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokytojoms ir mokiniams už aktyvų dalyvavimą projekto veikloje ir Šiaulių miesto kultūros centro Rėkyvos skyriui už bendradarbiavimą!

Projekto akimirkas galite rasti tinklalapyje : https://rekyva.smsvb.lt/apie-projekta.html

LTK Logotipas2