Kalėdinių lėlių kūrimo pleneras Lieporių bibliotekoje

2017 12 13

Prieš 5-osios „Lėlės - literatūriniai personažai“ parodos pristatymą į Lieporių biblioteką sugužėjo dvi kartos: „Rasos“ progimnazijos šeštokai ir Lieporių bendruomenės centro nariai. Susitikimo tikslas buvo išbandyti, kaip kurti lėles ir kalėdinius atributus.

„Rasos“ progimnazijos mokytoja Ingrida Špūraitė-Grinkienė susirinkusiems pasakojo apie tekstilines medžiagas, kurias geriausia naudoti kuriant lėles, kalėdinius atributus, siūlė prisiminti origami techniką ir pritaikyti lankstant audinį.

Edukacinį plenerą „Lėlės-literatūriniai personažai sveikina su Šv. Kalėdomis“ organizavo Lieporių bendruomenės centras, vykdant projektą „Šiaulių miesto pietinio rajono Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimas“