Kalėdinis kūrybos žydėjimas „Aido“ filiale

2017 12 12

Nenumaldomai artėja didžiausios metų šventės – Šv.Kalėdos. Tai nuostabiausia šventė, kurios laukia ir maži, ir dideli. Juk tai laukimo, geros nuotaikos, vilties, dovanų ir stebuklų metas. Laukdama gražių metų švenčių, „Aido“ biblioteka pasipuošė kalėdinėmis puošmenomis. Čia eksponuojama kūrybinių darbelių paroda iš antrinių žaliavų „Laukiame Kalėdų“.

Parodai eksponatus pristatė net 11 vaikų darželių. Vaikai kalėdines kompozicijas kūrė savo grupėse kartu su auklėtojomis. Parodoje puikuojasi netradicinės eglutės, nykštukai, seniai besmegeniai, adventiniai vainikai, žiemos pilys. Tai tikras kalėdinis kūrybos džiaugsmas. Parodą organizavo vaikų darželio „Dainelė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Stalygė. Ugdymo įstaigos dalijosi savo kūrybos džiaugsmais su bibliotekos lankytojais. Šventiškai papuošta biblioteka leidžia pajusti artėjančias šventes. Visus džiugiai nuteikia parodos dalyvių išmonė ir kruopštumas.

Gruodžio 11 d. biblioteka klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Vyko parodos „Laukiame Kalėdų“ atidarymas. Šventei gerą nuotaiką padėjo sukurti vaikų darželio „Dainelė“ „Varliukų“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučių deklamuojami eilėraštukai apie žiemą ir Kalėdas. Apžiūrėję draugų darbus, susipažinę su biblioteka, pažadėję tapti aktyviais bibliotekos lankytojais, mažieji grįžo į darželį, kur ir toliau lauks Kalėdų stebuklo.