Bibliotekoje vyko komiksų stop kadro konkursas

2017 12 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, minėdama 40-ies metų jubiliejų, skelbė inovatyvų ir kūrybingą komiksų stop kadro konkursą  „Bibliotekininkas - knygų valdovas“.

Konkurso metu, pasitelkus „ComicLife“ programą, 4 bibliotekos filialų – „Šaltinėlio“, Lieporių, Rėkyvos ir „Saulės“ - lankytojai buvo kviečiami sukurti 4 kadrų komiksą, pasirinkus siaubo, komedijos, nuotykių arba veiksmo žanrus.

Konkursas projekto dalyvius sužavėjo linksma idėja, originalumu ir žaismingumu. Iš 27 darbų išrinkti 10 geriausių, o iš jų net trys publikuojami 2017 m. lapkričio 30 d. dienraštyje „Šiaulių kraštas".

Kviečiame susipažinti su 10 geriausių komiksų!

Veiklos organizuotos vykdant Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuojamą projektą „Bendruomenių BIBLIOTEKA: keturi dešimtmečiai kaitos ir pastovumo“.