Kalėdinių žaisliukų gamyba „Spindulio“ bibliotekoje

2017 12 05

Nenumaldomai artėja viena gražiausių, jaukiausių žiemos švenčių – šv. Kalėdos. O kokios gi Kalėdos be eglutės? Kokia gi eglutė be žaisliukų?.. O savos gamybos žaisliukai yra dar mielesni, šiltesni, ypatingesni... Todėl Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale gruodžio 5 dieną organizuotas edukacinis užsiėmimas „Pakabinkim ant eglutės“, kurio metu vaikai mokėsi pasigaminti eglutės žaisliukus iš vatos diskelių.

Edukacijoje dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ ugdytiniai „Čiauškučiai“ (auklėtoja Sigita Petrulienė). Mažieji renginio dalyviai piešė, karpė, klijavo ir kiekvienas pasigamino eglutės žaisliuką – linksmąjį besmegenį. O kad būtų smagiau laukti artėjančių švenčių, visi kartu užtraukė kalėdinę giesmę. Šventinės nuotaikos kupini vaikai apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą darbelių ir knygelių apie Kalėdas parodą. Taip pat bibliotekininkė supažindino svečius su vykstančia akcija „Knygų Kalėdos“, vaikai pažadėjo joje sudalyvauti ir padovanoti bibliotekai knygelę.