Lieporių biblioteka dalyvavo gerumo akcijoje

2017 12 05

Iškritęs sniegelis ir pašalusi žemė mums visiems neša žinią - artėja Kalėdos... Lieporių biblioteka kartu su „Rasos“ progimnazijos trečiokais ir jų mokytojomis dalyvavo gerumo akcijoje „Šviesk ir šildyk“ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centre.

Susirinkusiems žiūrovams tautiniais kostiumais pasipuošę moksleiviai šoko, dainavo, pasakojo legendas šiauliečių tarme ir sekė pasakas. Centro pacientai negailėjo plojimų, pasiklausę nuostabaus kanklių skambėjimo, kur kartu su mokiniais kankliavo ir mokytoja. Kad laikas greičiau slinktų ir dienos nebūtų vienodos, Lieporių biblioteka dovanojo įvairaus turinio knygų. Renginio pabaigoje laukė apdovanojimai, gražūs palinkėjimai artėjančių švenčių proga.

Paruošė Gražina Gontienė