Kalėdinė pasaka Rėkyvos bibliotekoje

2017 12 05

Gruodžio 5 dienos rytą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas sulaukė svečių – į biblioteką atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 3 a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Vitos Ravkienės, bei darželio „Bangelė“ “Boružėlių“ grupės auklėtiniai, lydimi PUG pedagogės Ritos Nemaniūnienės bei padėjėjos Mairitos Balašauskienės.

Artėjant Kalėdoms trečiokai nusprendė paskaityti pasaką „Belaukiant Kalėdų“, o visi „Boružiukai“ atidžiai klausėsi. Po pasakaitės jiems buvo užduoti Kalėdų senelio siųsti klausimai apie šią pasaką – į klausimus darželinukai aktyviai atsakinėjo ir žinojo visus atsakymus. Vadinasi, visi įdėmiai klausėsi pasakojimo. Auklėtoja jiems buvo paruošusi dar vieną užduotį – visi turėjo galimybę pasigaminti sau žaisliuką, taigi vaikai iš bibliotekos neišėjo tušti, visi turėjo po žaisliuką ir iš Kalėdų senelio atsiųstas saldžias dovanėles.