Mokinių mokymai „3D modeliavimas. Miesto maketo projektas“

2017 12 01

Lapkričio 28 d. finišavo mokinių mokymai „3D modeliavimas. Miesto maketo projektas“ organizuoti Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai įgyvendinant projektą „Inžinerinių kompetencijų ugdymas kuriant savo 3D miestą“. Projekto rėmėjas – Šiaulių miesto savivaldybė.

Mokymų dalyviai, Šiaulių Ragainės ir Gytarių progimnazijų mokiniai, pristatė savo idėjas gimtajam miestui. Mokiniai kompiuterine modeliavimo programa projektavo ir pristatė keletą individualių namų projektų, mokinių poilsio zonos mokykloje projektą, kūrė laisvalaikio ir žaidimų aikšteles vaikams ir jaunimui, bei miesto gatvių renovacijos projektus. Mokinių pristatymai maloniai stebino taikliomis įžvalgomis apie miesto objektų būklę bei naujas galimybes tobulinti ir keisti, originalios idėjos naujoms miesto erdvėms. Pristatymams parengti mokinių darbai buvo aukšto lygio, sudėtingi ir be galo kruopštūs. 

Šie darbai leidžia teigti, kad miestas turės gražią ateitį, nes jame auga tokie vaikai. Jie mąsto ir kuria, jie rūpinasi savo miestu, jiems rūpi kur ir kaip jie gyvens.

 

Informacija Ingridos Donielienės
Nuotraukos Hario Ostašenkovo

iqqr5b16

GALERIJA