Dovanokite naujų knygų SAVO bibliotekai!

2017 11 29

Lapkričio 15 - sausio 6 d. jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis - Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms!

Kviečiame į SAVO - Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką! Ateikite, susipažinkite ir atsiveskite savo šeimą!

Per šešerius metus akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvauja 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas praėjusiais metais tradiciškai dovanojo šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados.

Šiaulių miesto savivaldybės vešoji biblioteka kviečia ir šiemet visus bibliotekos bičiulius, lankytojus ir skaitytojus prisijungti prie akcijos ir bibliotekai padovanoti naujų ir gerų knygų! Mes - JŪSŲ biblioteka!

Daugiau informacijos:
knygukaledos.lt