Šimtmečio programavimo valanda „Spindulio“ filiale

2017 11 27

Lapkričio 25 dieną Lietuvos vaikai jungėsi prie pasaulinės technologijų šventės „Hour of Code“ (programavimo valanda). Ši iniciatyva Lietuvoje vyko jau trečią kartą ir sujungė daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio. Programavimo valanda paminėta ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale – mažieji bibliotekos lankytojai noriai prisijungė prie šios iniciatyvos ir atliko programavimo užduotis.

Šių metų programavimo valanda skirta paminėti Lietuvos šimtmetį. Vaikai prisiminė modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus, pažindami juos programavimo užduotyse. Mažieji programuotojai su dideliu susidomėjimu sudalyvavo bibliotekoje vykusioje integruotoje virtualioje Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamokoje, kurioje sprendė mūsų modernios šalies istorijos ir programavimo rebusus, sukurtus Lietuvos menininkų ir technologų.