Kūrybinių darbų paroda „Bendra“

2017 11 24

Lapkričio 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale atidaryta Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos bendruomenės kūrybinių darbų paroda „Bendra“.

Šiandieninė viešoji biblioteka, tai bendruomenių biblioteka, kuri skatina savo lankytojų tobulėjimą, saviraišką ir kūrybiškumą, suburia į vieną erdvę pačių įvairiausių pomėgių turinčius bei kuriančius žmones. Atidarant parodą, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irena Kiltanavičienė kalbėjo, kad mūsų „dvasia turtingesnė, kai esame kūrybiški, kai gebame kūryba pasidalinti su kitais“. Ši paroda - tai galimybė pasirodyti visiems gimnazijos bendruomenės nariams: ir mokytojams, ir mokiniams, ir jų tėvams. Parodoje „Bendra“ savo kūrybinius darbus eksponuoja dailės mokytoja Jolita Šlivinskienė, technologijų mokytojai Jūratė Burneikienė ir Alvidas Paškauskas, lietuvių kalbos mokytoja Rita Mikalauskienė, Ic klasės mokinės Evos mama Gražina Meiliūnienė, Id klasės mokinio Aurimo mama Vilma Nostienė, Id klasės mokinio Simono mama Aušra Bogušienė.

Biblioteka dėkoja gimnazijos bendruomenei už bendradarbiavimą.Ypatingai dėkojame mokytojams, kurie šalia nelengvo pedagoginio darbo randa laiko, galimybių kūrybai ir kuriamu grožiu dalinasi su bibliotekos lankytojais.

Renginys organizuotas vykdant Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuotą projektą „Bendruomenių BIBLIOTEKA: keturi dešimtmečiai kaitos ir pastovumo“, skirtą paminėti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos 40-ies metų jubiliejų.

iqqr5b16