Vaikų literatūros skyriuje edukacinė valandėlė „Medžiai“

2017 11 20

Medžiams dar nespėjus išbarstyti paskutinių lapų, Vaikų literatūros skyriuje apsilankė l/d „Gintarėlis“ priešmokyklinės „Drugelių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Jekaterina Surantiene.

Patogiai susėdę Žaislotekoje, mažieji bibliotekos lankytojai domėjosi, kodėl medžiai tokie ypatingai svarbūs žmogui. Vaikai susipažino su įvairiomis medžių rūšimis. Apžiūrėdami, bibliotekininkės surinktus, medelių lapus, vaikai sužinojo apie baltųjų žvakių, saldžiausios sulos medžius. Savo mažomis rankytėmis glostydami švelnius liepos lapus, išsiaiškino, kodėl liepa vadinama medžiu – aviliu ir kada naudinga liepžiedžių arbata. Bibliotekoje vaikučiai noriai domėjosi retesniais medžiais – buku, europiniu keniu, apžiūrinėjo jų lapus, sėklas. Pasiklausę pasakos apie girių karalių ąžuolą, mažyliai išmoko pasigaminti herbariumą.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė - Sorakienė