Vaikų literatūros skyriuje Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginys „Auštant”

2017 11 16

Rytinės žvakių šviesos nutviekstoje Žaislotekoje įsikūrę L/d „Gintarėlis“ ugdytiniai kartu su auklėtoja Renata Chorūniene renginiu „Auštant“ pasitiko 21-ąją Šiaurės šalių bibliotekos savaitę. Teminiame rytmetyje plačiau buvo pakalbėta apie Šiaurės šalis ir šalia jų esančias salas. Mažyliai išsiaiškino ką reškia žodis - sala ir kaip ji atrodo.

Renginyje vaikai klausėsi skaitomos suomių rašytojo Mauri Kunno knygos „Lobių sala“ ištraukos bei grožėjosi įtaigiomis knygelės iliustracijomis. Pasiklausę įdomios istorijos apie jūreivius ir piratus, mažyliai patys, vadovaudamiesi lobių žemėlapiu, pamėgino surasti bibliotekoje paslėptą lobį, o jį suradę labai džiūgavo. Rytmetį vaikai užbaigė dainuodami jūreiviškas dainelės ir šokdami linksmus šokius.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė-Sorakienė