Viktorina Rėkyvos filiale „Moki žodį žinai kelią“

2017 11 16

Spalio 15 dieną į Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyrių (Energetikų g. 7) Kalbos puoselėjimo dienos proga rinkosi rikosi 1-4 klasių mokiniai, lydimi savo mokytojų. Ta proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkė Giedrė Butkutė paruošė klausimus viktorinai.

Viktorinoje dalyvavo dvi komandos (kiekvienoje komandoje buvo po vieną klasės atstovą) - „Pirmieji“ ir „Didvyriai“. Mokiniams buvo užduota 12 klausimų: į visus klausimus vaikai atsakė teisingai, todėl visi buvo nugalėtojai – ta proga jie buvo apdovanoti pirmos vietos auksiniais medaliais, palaikymo komandos taip pat nebuvo pamirštos – kiekviena klasė palaikydama savo klasės atstovus pagamino plakatus, todėl ir kiti vaikai gavo saldžių dovanų. Dėkojame Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriui ir Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokytojoms už bendradarbiavimą!