Lieporių bibliotekoje rytmetis apie naminius gyvūnus

2017 11 16

Lieporių biblioteka sulaukė l/d „Pasaka“ „Boružėlių“ grupės ugdytinių, kurie susirinko i edukacinį užsiėmimą „Naminiai gyvūnai ir paukščiai“. Pradžioje mažieji lankytojai susipažino su biblioteka, joje veikiančiomis parodomis.

Kad geriau pažintų naminius gyvūnus ir paukščius, vaikams buvo skaitomos pasakos, minamos mįslės, parodytos knygelės su jų nuotraukomis. Pasinaudota ir turimomis bibliotekoje tautodailininkų kurtomis lėlėmis - iš pasakos „Sigutė“, „Ožka ir septyni ožiukai“,“ Katinas , lapė ir gaidys“ ir kt. Keturmečiams trumpai papasakota, kodėl anksčiau senovėje buvę laukiniai gyvūnai pamažu tapo naminiais, kodėl apsigyveno pas žmones ir ką jie reiškia mums visiems dabar.

Renginio metu vaikučiams buvo išdalintos kortelės – vienos su laukinių gyvūnų ir paukščių, kitos su naminių atvaizdais. Darželinukai turėjo juos suskirstyti į dvi grupes. Užsiėmimo pabaigoje reikėjo nuspalvinti gaidelį ir ančiuką. Darbelius vaikai išsinešė namo, kad parodytų tėveliams ir papasakotų kur jie praleido rytmetį.

Paruošė Gražina Gontienė