Garsinių skaitymų valanda „Šaltinėlyje“

2017 11 15

Jau septynioliktą kartą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas dalyvauja Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekte. Lapkričio 13-ąją savaitės renginiai tradiciškai prasidėjo garsiniais skaitymais. Į biblioteką susirinkę Šiaulių Jovaro progimnazijos 4B klasės mokiniai, kaip ir kiti 2286 projekte užsiregistravę knygos mylėtojai iš Šiaurės ir Baltijos šalių, tą pačią valandą mėgavosi suomių literatūra. 

Renginyje pristatyta šiųmetinė savaitės tema ir ją iliustruojanti spaudinių paroda „Šiaurės salos“, savaitės plakatas ir jo autorė - estų dailininkė Regina Luk-Tomperė (Regina Lukk-Toompere) bei skaitomo kūrinio „ Lobių sala“ autorius Mauri Kunnas ir jo lietuvių kalba išleistų knygų paroda. 

Pasirinkę Roberto Luiso Styvensono (Robėrt Louis Stėvėnson) klasikinės istorijos apie jūrų piratus perpasakojimą, pradinukai kartu su mokytoja Erika Bražiene ir mokyklos bibliotekos vedėja Jūrate Petraitiene ne tik išmėgino literatūros kūrinio skaitymą balsu, bet ir pristatė savo pieštas teksto iliustracijas, bibliotekoje ieškojo paslėpto piratų lobio, ir net, išsirinkę piratų vadą kapitoną Flintą, išbandė piratų mankštą. 

 

GALERIJA